Подарункові сертифікати враження

Завжди хочеться аби саме Ваш подарунок сподобався та запам’ятався найбільше. Та сучасну людину вже важко здивувати аксесуарами, сувенірами чи технікою.

А ось те, чого дійсно не вистачає – так це позитивних емоцій, яскравих вражень та приємних сюрпризів. Даруючи сертифікат на враження, Ви зробите подвійний подарунок. Перша радість буде від отримання сертифікату в яскравому оформленні, а друга – від самої реалізації подарунку-враження.

Наповнимо світ яскравими враженнями!

Для цього:

1. Виберіть враження. Ви можете взяти в один сертифікат кілька різних вражень, з яких отримувач сам уже вибере те враження, яке йому до душі. У такому випадку вартість загального сертифікату дорівнює найдорожчому з вибраних вражень.

2. Зв’язуєтесь з нами по тел: 099 314 17 85, 096 996 61 50, або пишете лист із заявкою на імейл: info@yaskravo.uz.ua

3. Ми гарно оформляємо сертифікат, котрий Ви можете забрати із нашого офісу: м. Ужгород, вул. Фединця, 6а

4. Ви вручаєте сертифікат щасливцю-отримувачу.

5. Отримувач – телефонує нам, називає індивідуальний код сертифікату, озвучує яке із запропонованих вражень у сертифікаті він обирає та які дати проведення його б влаштували. Нагадуємо, що сертифікат має свій «термін придатності» – тобто час коли можна активувати враження, як правило це 2 місяці.

6. Ми організовуємо якісне проведення враження.

7. Щасливчик – в назначений час отримує массу позитивних емоцій, телефонує дарувавшому і ще раз дякує за гарний подарунок 🙂