МЕНДІ або МЕХЕНДІ – розпис тіла хною

Порівняно швидкий, безболісний і найбезпечніший спосіб нанесення тимчасового татуювання. Сьогодні це мистецтво широко розповсюджене в усьому світі.
Розпис тіла вважається таким же древнім як і саме людство. З давніх часів малюнки на шкірі людини мали ритуальне значення. Їх використовували як талісман: наносили для захисту, лікування, зваблення, принадження удачі, підкреслення свого статусу. Важко сказати, де вперше виникла традиція використання для цього хни. Розпис хною був відомий в Давньому Вавилоні, Ассирії, Месопотамії, Стародавній Греції та у Римській імперії. Слово «мехенді» має індійське походження — так називають хну і татуювання з хною.
В Індії традиційно розписують руки та ноги жінкам. Весільні візерунки мехенді мали еротичне значення. Розписуючи тіло нареченої, старші жінки відкривали їй таємниці премудростей подружнього життя. Вважається, що чим тонші лінії та складніший візерунок, тим більше встигне дізнатись дівчина, і тим щасливіший буде її обранець.
Є у мехенді й інше призначення — захист. В орнаментах та образах зашифровані символи, які повинні відлякувати злих духів і притягати до молодої пари увагу та прихильність добрих божеств, які обіцяють багатство та багатодітність новій родині.
Мехенді сьогодні популярне для різних урочистих заходів, весільних церемоній і просто для того, щоб вигідно виділятися з натовпу.
Початок процедури – це знайомство майстра з клієнтом. Далі Ви отримаєте  всю необхідну інформацію про процедуру і догляд за малюнком. Найцікавіше – вибір малюнка і розміщення його на тілі. І ось Ви вже в рядах таких знаменитостей, як Мадонна, Наомі Кемпбелл, Демі Мур, що використовували цей «новий» спосіб прикрасити своє тіло. Крім того татуювання хною є простим та зовсім безболісним процесом, рідко викликає алергію, і залишається на тілі впродовж 2-4 тижнів.
Вартість від 200 грн