майстер клас зі свічкарства

Це унікальна можливість поринути в атмосферу хюґе, зробити власними руками свічку, задекорувати її, а також дізнатися багато нового про створення затишку.

Види майстер-класів:

  1. АРОМА СВІЧКА З СОЄВОГО ВОСКУ. Учасник майстер-класу навчиться правильно змішувати аромати між собою та з соєвим воском; дізнається як топити такий віск і правильно заливати в тару; техніку встановлення гніту й інші тонкощі свічкової справи. Вартість індивідуального майстер-класу: 350 грн. Тривалість 1,5 години
  2. СВІЧКА З ВОЩИНИ. Учасник порине в давні традиції створення свічок з природного матеріалу – бджолиного воску. Навчиться швидко та недорого робити свічки своїми руками для себе та для подарунку друзям. Такий майстер клас підходить і для дітей від  5р. Вартість індивідуального майстер-класу: 250 грн. Тривалість 1-1,5 години.
  3.  СВІЧКА НА БЕТОННІЙ ОСНОВІ. Майстер-клас включає два уроки. На першому учасник замішає бетон для свічки власноруч, навчиться заливати його в форму правильно. Наступного відвідування – з’єднає бетонну основу з парафіново-соєвою частиною, встановить гніт під чуйним керівництвом майстрині свічкової справи. Вартість індивідуального майстер-класу, що включає два заняття, – 350 грн. Сумарна тривалість до двох годин.
  4. ГРУПОВИЙ МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ДІТЕЙ. Подарунковий сертифікат  надає право на участь в груповому майстер-класі. Тільки природні матеріали: вощина (з якою так люблять працювати діти) та лісові квіти й зелень для декору.  Від 5 діток вартість становить 150 грн/чол.

Участь в  майстер-класі включає всі матеріали. По закінченню, щасливий власник сертифікату забере свічку, зроблену своїми руками, додому і зможе прикрасити нею  кімнату чи особливий вечір або подарувати близькій людині.

Вартість сертифікату – від 150 грн