+38 (099) 314 17 85
+38 (096) 996 61 50
info@yaskravo.com.ua
м. Ужгород, вул. Фединця, 6а
ВРАЖЕННЯ
438
Середньовічний екшн-квест у замку
Екстримальна пригода для двох у середньовічному замку. Закоханим доведеться пройти квест-екшн із купою випробовувань та зі справжнім романтичним гепі ендом. Повне занурення у середньовічну атмосферу, та навіть дещо моторошні моменти добавлять вогню у відносини. Це випробовування для тих, в серцях котрих палає справжнє кохання та прагнення пригодПриємним завершенням вечору стане розкішна вечеря при свічкахУ вартість враження входить театралізований квест та вечеря на двох, трансфер не включено. Замок знаходиться в с. Чинадієво.
431
Телерозіграш для іменинника
Найкращий сюрприз до свята! Журналіст та оператор проведуть справжнє серйозне інтерв'ю з іменинником, та кожне наступне питання буде все більш жартівливим та особистим, аж доки не дійде до абсурдної новини із фотопідтвердженням. 

Всі емоції іменинника: серйозність, здивування, велике здивування і, нарешті, регіт; будуть зніматись на камеру. Згодом можна буде переглядати запис із друзями та згадувати емоції від незвичайного подарунку – розіграшу391
Фото-книга «Історія кохання»
Історія кожної пари унікальна, зіткана з маленьких сентиментальних спогадів. Ми допоможемо зібрати їх в вашу особисту фото-книгу. Щоразу переглядаючи яку, ви будете занурюватись в емоції і відчуття минулих років, проживати заново моменти щастя…
Фото-книга «Історія кохання» - це найсентиментальніший подарунок
 20 на 20 см, 11 розворотів 
Термін виготовлення – 2 тижні

295
ПОРТРЕТ в стилі POP-ART
Надсилаєте нам фото і через 7-9 дні отримуєте готову фото-картину!
50 х 50 см 
Все включено: дизайн, друк на холсті, натяжка на раму. (Розмір можна підібрати будь який)
294
Дівич-вечір 
(або, як кажуть, Дєвішнік) – не менш важливий, ніж весілля.  Приємні  спогади про останню холостяцьку вечірку в колі найближчих подруг залишаються на все життя. Тому провести його потрібно так, що спогади були не лише радісними, але й якомога яскравішими!

Для кожної нареченої ми створюємо унікальний, незабутній сценарій дівич-вечора.
Cancel
Точно видалити?
Так, видалити Ні, не видаляти